Гуцульські Альпи – Мармароси

Команда Husky Travel пропонує вам підкорити Мармароський хребет, або як ще називають цей маршрут – Гуцульські Альпи. Сумуєте за сніжними краєвидами Карпат, хочете побувати у серці Європи? Тоді цей маршрут однозначно для вас. Ми побуваємо у селі Ділове, що є географічним центром Європи, заночуємо на автентичній полонині, підкоримо Піп Іван та гору Берлебашку. Стежки Гуцульськими Альпами – це один з найцікавіших маршрутів українськими горами. Тому якщо ви зацікавилися Мармаросами, красою Рахівщини і вершинами на цьому маршруті – розкажемо детальніше про дні і ночі цієї подорожі.

 • км
 • На
  замовлення
 • середній
  рівень
 • 4 днів
  3 ночей

Івано-Франківськ – село Ділове – урвище Обніж – полонина Лисича – гора Піп Іван – гора Берлебашка – село Костилівка

Початок:  

Залізничний вокзал Івано-Франківська

,

10:00

Закінчення:  

18:00

1

2

3

4

Спорядження

План

 • 1

  Івано-Франківськ, село Ділове, урвище Обніж

  Команда Husky Travel зустрічається з туристичною групою на залізничному вокзалі Івано-Франківська. Приватним автобусом ми дістаємося у село Ділове, що знаходиться за 150 км від Івано-Франківська. Ділове – це не тільки серце Європи, але і закарпатська перлина. Тут, як і в Ужгороді, є алея сакур, де можна зробити фото на згадку. Залежно від пори року, тут є чим зацікавити туриста. У місцевості багата історія, і автентичний колорит, адже всього за 50 км кордон з Румунією. Від Румунії село відділено Тисою.

  З села ми вирушаємо в дорогу Мармароським хребтом. У теплий сезон дорогою можна скупатися та зробити фото на водоспадах річки Білий. Оскільки річка гірська, то її води стрімкі і в холодну пору. Від річки ми дістанемося урвища Обніж. Це урочище навіть подекуди називають румунським, адже воно знаходиться біля самого кордону. З Обножу відкривається неймовірний вид на гору Струнга. Саме тут ми розміщуємо групу на ночівлю. Щоб не тільки на заході, але і з першими променями сонця проникнутися атмосферою величі, що присутня в горах.
  Цього дня група подолає близько 12 км, а вечором ми нагородимо себе ситною та запашною вечерею.

 • 2

  Урочище Обніж, полонина Лисича, гора Піп Іван

  Зранку нас чекає сніданок в урочищі Обніж, після чого ми вирушаємо в мандри. Ми прямуємо до полонини Лисича, для цього набираємо приблизно 500 метрів висоти. Лисича розміщена на висоті 1490 м над рівнем моря. Якщо нам посміхнеться удача, на полонині можна зустріти пастухів та овечі отари. Тут можна дізнатися історії з уст місцевого населення та скуштувати овечого сиру. І, звичайно, зробити фото, побути у лоні природи, зарядитися енергією від цієї місцевості.
  З Лисичої ми піднімаємося на гору Піп Іван. Саме тут ви розумієте, чому це місце порівнюють з Альпами. Своїми скелястими схилами та стрімкими урвищами це місце зовсім не схоже на здебільшого пологі і лісисті Карпати. Піп Іван вражає своєю могутністю і суворістю форм. За сприятливої умови ми робимо фото на вершині, а потім сходимо знову до полонини Лисича, де залишаємося на ночівлю. Впродовж дня нас чекатиме перерва на обід. А вечором, після облаштування на Лисичій, ми повечеряємо. Далі нас чекає ночівля на висоті майже 1500 м над рівнем моря.

 • 3

  Полонина Берлебашка, гора Берлебашка

  Ранок третього дня ми розпочинаємо зі сніданку. Після збору групи вирушаємо з полонини Лисичої до полонини Берлебашки, де розмістимо табір. Звідси ми будемо підніматися на вершину з однойменною назвою. Ця гора відома своїми стрімкими схилами, а її форма нагадує стрімкий конус. Піднятися на вершину буває складно, але емоції від підйому і подолання труднощів лише підсилять радість підкорення. Висота Берлебашки сягає 1734 метра. Звісно, вона менша за свого сусіда Піп Івана, однак, не забувайте, що ми у Гуцульських Альпах. Тут вражає не тільки висота вершин, але і їх суворі кам’яні схили.
  Ночівля відбудеться на полонині. А ще до ночівлі ми смачно повечеряємо.

 • 4

  Село Костилівка, Івано-Франківськ

  Гора Берлебашка розташована на південний схід від села Костилівка. Одразу після сніданку ранком четвертого дня, ми попрямуємо до Костилівки. До прибуття автобусу у нас буде час оглянути визначні локації цього села. Тут є Скеля Закоханих, зелену місцевість огортає річка Тиса, а у самому селі в Тису впадає струмок Великий. Завдяки багатій історії села, тут можна зустріти чимало старовинних пам’яток. Наприклад церкву, збудовану наприкінці 18 століття. Краєвиди, автентика румунської і української суміші культур, щирі люди та краса природи не залишать байдужими. Після невеличкої прогулянки Костилівкою, ми вирушаємо до Івано-Франківська. Комфортабельний автобус для нашої групи швидко довезе нас на висхідну точку маршруту – залізничний вокзал Івано-Франківська.

Їжа

1

День

2

День

3

День

4

День

Сумуєте за сніжними краєвидами Карпат, хочете побувати у серці Європи?

Зареєструватися

Гуцульські Альпи – Мармароси

На замовлення (4 днів), 1700 грн.

Контакнті дані

 • 40
 • 50
 • 60
 • 70
 • 80
 • 90
 • 100
 • 110
 • 120

Спорядження

*У мене є:

*Мені потрібно:

Також ви можете орендувати спорядження в нашому магазині Husky Sport

Харчування

 • 1

  крок

 • 2

  крок

 • 3

  крок

!

Гуцульські Альпи – Мармароси

, 1700 грн.

Сталась помилка.
Будь ласка, поверніться назад та підтвердіть повторне надсилання форми.

Назад до анкети

Гуцульські Альпи – Мармароси

На замовлення (4 днів), 1700 грн.

Ваші дані успішно відправлені.
Очікуйте дзвінка для уточнення деталей походу та підтвердження реєстрації.

Закрити